Banner

Skiepai nuo hepatito A ir vidurių šiltinės

Infekcinių ligų plitimo laikotarpiu tampa itin svarbu išsaugoti savo darbuotojų sveikatą ir pasirūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis. Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į užkrečiamąsias ligas, susijusias su profesine rizika Jūsų darbe – virusiniu hepatitu A ir vidurių šiltine.

banner 3

Skiepai nuo hepatito A

Infekcinių ligų plitimo laikotarpiu tampa itin svarbu išsaugoti savo darbuotojų sveikatą ir pasirūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis. Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į užkrečiamąją ligą, susijusią su profesine rizika Jūsų darbe – virusiniu hepatitu A.

Endemik_web POST_Verslui

Sklandžiai ir saugiai jūsų verslo veiklai.

Apsaugokite savo verslą, darbuotojus ir supančią aplinką reguliariai testuojantis nuo COVID-19 ligos, ir už tai gaukite kompensaciją.

banner 2

- linkėkite sveikatos, o mes ja pasirūpinsime!

Dabar sveikatos galite linkėti kiek tik norite – mes ja pasirūpinsime!

Užpildykite formą, jei jus domina mūsų paslaugos Jūsų įmonei, ir mes susisieksime su Jumis!

  Baneris-mygtukas-750x300-TSD

  Nuo 2008 metų įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms mes teikiame:

  Medicininius diagnostinius tyrimus ir gydytojų konsultacijas

  ENDEMIK atliekama daugiau nei 500 skirtingų medicininių tyrimų, bei daugiau nei 30 išsamių sveikatos tyrimų programų. Siekdami aukštos kokybės, bendradarbiaujame su sertifikuotomis tyrimų laboratorijomis bei medicinos centrais. ENDEMIK klinikose dirbantys kvalifikuoti specialistai taip pat teikia gydymo paslaugas

  Imunoprofilaktikos paslaugas

  skiepus visomis Lietuvoje / ES prieinamomis vakcinomis. Skiepijame nuo erkinio encefalito, gripo, keliautojų skiepais (nuo geltonojo drugio, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės, poliomielito). Taip pat hepatitų, pneumokokinių infekcijų, rotaviruso, meningokokinių infekcijų, vėjaraupių, tymų, parotito, raudonukės, pasiutligės, žmogaus papilomos viruso.

  Privalomus periodinius profilaktinius darbuotojų sveikatos tikrinimus

  šie patikrinimai – viena iš svarbiausių priemonių darbuotojų saugai ir sveikatai užtikrinti, užbėgti už akių profesinėms ligoms bei išvengti nelaimingų atsitikimų darbe. ENDEMIK medikų komanda pagal įstatymų jiems suteiktus įgaliojimus ir kompetenciją įvertina bendrą kiekvieno darbuotojo sveikatos būklę, užveda asmens medicininę kortelę, kurioje padaromi reikalingi įrašai, šeimos gydytojas informuoja, kokių gydytojų specialistų konsultacijos ar papildomi tyrimai (pvz. rentgeno) būtini vienam ar kitam dirbančiajam.

  Dovanų kuponus

  siūlome nudžiuginti savo darbuotojus ar klientus suteikiant galimybę pasinaudoti ENDEMIK klinikose teikiamomis paslaugomis. Dovanų kuponus galite įsigyti konkrečiai sumai arba paslaugai. Siūlome dovanų kuponus skiepams nuo erkinio encefalito, taip pat šioms tyrimų programoms: bendra organizmo ištyrimo programa moterims arba vyrams; mineralų, mikroelementų ir vitaminų tyrimų programa bei vaikų sveikatos ištyrimo programa

  Didmeninės prekybos skyrius

  Didmeninės prekybos skyriaus kontaktinis tel. nr. 8 615 46349