Endemik 9 Paslaugos 9 Masažai

Masažai

Masažas yra viena iš seniausių gydymo terapijos formų, praktikuojamų žmogaus kūne. Manoma, kad masažai atsirado dar  2,700 prieš Kristų. Senovės Rytų Kinijos kultūros praktikavo masažą, kad išgydytų įvairius negalavimus nuo darbo skausmo iki paralyžiaus. Senovės Egipto kapai buvo atrasti puošti masažuojamų figūrų vaizdais.

Masažas  – tai sisteminis minkštų kūno dalių spaudimas, tempimas, žnaibymas, vibracija ir kitoks rankomis arba prietaisais atliekamas fizinis veikimas, siekiant teigiamo poveikio organizmui arba jo dalims. Šio tipo terapija gali buti taikoma atskiroms kūno dalims arba visam kūnui. Masažas suaktyvina kraujo apytaką, mažina stresą ir įsitempimą, atpalaiduoja.

Endemik klinikoje masažas yra atliekamas kvalifikuotų ir profesionalių masažuotojų.

 

Registruotis tel.: 1811

 

Gydomasis masažas

Gydomasis masažas (nugaros, galūnių, pečių juostos ir kt. 30–60 min.)

Tai viena iš masažo rūšių, kurios tikslas yra gydyti įvairias ligas, atkurti bei normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas. Tai speciali, dozuota mechaninių ir refleksinių poveikių visuma. Toks masažas atnaujina sutrikusios organizmo dalies funkcionavimą, t. y. pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atpalaiduoja spazmus, atkuria sąnarių judrumą. Gydomasis masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, didina jų tonusą ir audinių elastingumą.

Klasikinis masažas

Klasikinis masažas (viso kūno 60 min., nugaros 30 min)

Tai masažas, mažinantis raumenų skausmą ir sąnarių sąstingį, viso kūno įtampą bei stresą. Masažo metu tonizuojami silpnesni ir atpalaiduojami labiau įsitempę raumenys, pašalinamas fizinis ir emocinis nuovargis.

Sportinis masažas

Sportinis masažas (individualus 60 min.)

Masažo technika parenkama individualiai, atsižvelgiant į paciento problemą. Masažas intensyviai stimuliuoja giluminį raumenyną sprando, pečių, nugaros srityse, rankose ar kojose, todėl rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą, kamuojamiems sprando įtampos ar intensyviai sportuojantiems. Masažo judesiai aktyvina kraujotaką bei limfotaką, atpalaiduoja raumenis, mažina emocinį krūvį, suteikia lengvumo pojūtį.

Švediškas masažas

Švediškas masažas (60 min)

Tai aktyviai atliekamas masažas, kurio metu atpalaiduojami įsitempę raumenys, sumažinamas jų nuovargis, kraujas prisotinamas deguonimi. Švediško masažo metu atliekami pasyvūs tempimai daro teigiamą poveikį raumenims, sąnariams, sausgyslėms.

Atpalaiduojantis masažas

Atpalaiduojantis (viso kūno 60 min., nugaros 45 min.)

Šis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos. Atliekamas lėtais, bet giliais judesiais. Itin efektyviai atpalaiduoja raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę būseną, mažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą, pašalina nuovargį.

Atpalaiduojantis galvos ir pėdų masažas

Atpalaiduojantis galvos ir pėdų masažas (60 min.)

Galvos, pečių juostos bei pėdų masažas, kurio vienas seansas gali prilygti kelioms valandoms gilaus, kokybiško miego. Smegenys kokybiškai aprūpinamos deguonimi, nuraminama nervų sistema, gerinamas viso organizmo fizinis aktyvumas. Atpalaiduojami pečių juostos raumenys, nuo kurių įtampos kenčia beveik kiekvienas šiuolaikinis žmogus.

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas (75 min.)

Ši technika aktyviai šalina skysčių sankaupas. Masažas atliekamas tikslingai ir labai švelniai, norint tiesiogiai paveikti limfinę sistemą. Šalina iš organizmo toksinus, gerina kraujotaką, mažina tinimą, kojų nuovargį.