DĖMESIO! 

„Endemik“ klinikose nuo 2020 m. birželio 1 d. įsigalioja naujos paslaugų kainos! Naujus paslaugų įkainius galite rasti pasirinkę pagal Jums aktualias paslaugas

DĖMESIO!

Karantino laikotarpiu klientus priimame TIK SU IŠANKSTINE REGISTRACIJA!

Registracija paslaugoms (skiepai, profilaktiniai patikrinimai, gydytojų konsultacijos, laboratoriniai tyrimai ir t.t.) vykdoma telefonu +370 700 55223. Klientai į klinikas gali atvykti tik paskyrus konkretų vizito laiką.

Karantino laikotarpiu teikiame sveikatos priežiūros paslaugas valdydami pacientų srautus bei užtikrindami infekcinių ligų kontrolę. Tai reiškia, kad mūsų darbuotojai yra aprūpinti pilnu apsaugų komplektu (medicininės kaukės ar respiratoriai, akiniai ar skydeliai, vienkartinės pirštinės, vienkartiniai chalatai ar kombinezonai), pacientai registruojami taip, kad klinikose neprasilenktų su kitais pacientais, pacientų prašome į kliniką atvykti po vieną (esant poreikiui, maksimalus lydinčių asmenų skaičius – 1 asmuo), pacientai klinikose turi dėvėti medicinines (ar kitas) kaukes bei vienkartines pirštines, po pacientų vizitų dezinfekuojami kontaktiniai paviršiai ir t.t.

Mes rūpinamės mūsų darbuotojų ir jūsų saugumu ir dedame visas pastangas, kad tai užtikrintume! 

Klinikoje teikiamų paslaugų kainos