Kas yra „Endemik“?

Endemik

Su dideliu džiaugsmu pranešame apie svarbius UAB „Endemik“ pokyčius! Nuo 2019 m. liepos 1 d. “Endemik” prisijungia prie UAB “Affidea Lietuva” ir tampa šio pirmaujančio radiologinės diagnostikos paslaugų teikėjo dalimi. UAB “Affidea Lietuva” priklauso “Affidea” grupei, veiklą vykdančiai 16 Europos šalių, turinčiai 256 centrus ir kiekvienais metais aptarnaujančiai per 6.500.000 pacientų!

Šiuo žingsniu „Affidea Lietuva“ centrų skaičius Lietuvoje išaugo nuo 11 iki 23, kuriuose dirbs 436 darbuotojai, kiekvienais metais aptarnaudami 250.000 pacientų!

Tikimės, kad šis žingsnis ne tik išplės „Endemik“ teikiamų paslaugų spektrą, bet ir padės daugeliui Lietuvos gyventojų kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas gauti arčiau namų!

Plačiau apie įvykusius pokyčius galite skaityti čia: https://bit.ly/2RXEBbz

_____________

ENDEMIK savo veiklą sveikatos priežiūros srityje pradėjo dar 1989 metais. Ją įsteigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto mokslinio tyrimo laboratorijos darbuotojai, kuriems vadovavo habilituotas medicinos daktaras, profesorius, Niujorko mokslų akademijos tikrasis narys Leontijus Motiejūnas. Minėtas laboratorijos kolektyvas pirmasis Lietuvoje atrado ir įvairiais aspektais ištyrė erkinį encefalitą, Laimo ligą, kitas gamtines židinines infekcijas. Už šį darbą buvo suteikta LR Nacionalinė mokslo premija, todėl pirminiame ENDEMIK veiklos etape erkių perduodamoms ligoms buvo skiriamas ypatingas dėmesys.

Bendrovei augant, kartu augo ir plėtėsi veiklos sritys, todėl šiandien ENDEMIK – tai visoje Lietuvoje veikiančios medicinos klinikos, besispecializuojančios ligų profilaktikos, diagnostinių tyrimų ir imunoprofilaktikos srityse.

ENDEMIK Šeimos ir konsultacijų klinika įsikūrusi Vilniuje, adresu Savanorių pr. 6A. Kitos ENDEMIK medicinos klinikos yra Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Bendrovėje dirba daugiau nei 100 specialistų.

ENDEMIK personalas savo veikloje vadovaujasi kokybės politika – teikti pacientams prieinamą, savalaikę, lygiateisišką, pilnavertę, efektyvią, patikimą ir saugią, kokybės standartus atitinkančią sveikatos priežiūrą ligų profilaktikos, diagnostikos, gydymo ir slaugos srityse.

Laisvos darbo vietos

Karjera

Endemik Kokybės politika

Endemik Informacijos saugumo politika

Endemik Vilniaus klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Endemik Klaipėdos Dragūnų klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Endemik Klaipėdos Vėtrungės klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Endemik Panevėžio klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Duomenų privatumo pranešimas pacientams

Sveikatos priežiūros paslaugų teikimas nuotoliniu būdu

Endemik Duomenų apsaugos politika

Endemik Kauno Molo klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Endemik Kauno Savanorių klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Endemik Šiaulių klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Endemik Altytaus klinikos vidaus tvarkos taisyklės

Planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarka

Registracijos ir aptarnavimo tvarka

Duomenu privatumo pranesimas KANDIDATAMS

Turite mums klausimų?