Endemik 9 Paslaugos 9 Gydytojų konsultacijos 9 Vaikų chirurgas

Vaikų chirurgas

pgr tyrimas

Vaikų chirurgo konsultacijos apima labai platų sveikatos nusiskundimų spektrą:

  • įvairios raidos ydos (krūtinės, tarpuplaučio, plaučių, pilvo, retroperitoninio tarpo organų, tiesiosios žarnos, išeinamosios angos, tulžies latakų, kepenų, blužnies);
  • įvairios ūminės chirurginės ligos (tame tarpe – ūminės kapšelio ligos);
  • įvairios limfagyslių ir kraujagyslių raidos ydos ir ligos;
  • baltosios linijos išvaržos, bambos išvaržos, kirkšnies išvaržos, sėklidės vandenės, varikocelės, inkstų geldelių išsiplėtimas (hidronefrozė), šlapimtakių (vezikoureteriniai refliuksai), šlapimo pūslės, varpos ligos (hipospadija, hipospadija be hipospadijos, varpos kreivumas, fimozė) ir raidos ydos, gerybiniai ir piktybiniai navikai;
  • šlapinimosi sutrikimai (dieninis šlapimo nelaikymas, naktinis šlapinimasis į lovą – enurezė);
  • inkstų ir šlapimo takų akmenligė;
  • sėklidžių sklaidos sutrikimai (monorchizmas, poliorchizmas, sėklidės hipoplazija, sėklidės ektopija, kriptorchizmas);
  • vaisiaus ir naujagimių urologinės ligos (diagnostika ir gydymas);
  • atlieka vaiko uropoetinės sistemos echoskopiją,
  • atlieka visas reikalingas urologines operacijas atviru ir laparoskopiniu būdu.

Endemik klinikos vaikų chirurgai

Adomas Mačiulis

Adomas Mačiulis

Agnė Gaigalė

Agnė Gaigalė

Agnė Meškaitė

Agnė Meškaitė

Aidas Kaušas

Aidas Kaušas

Alfredas Hofmanas

Alfredas Hofmanas

Ali Khalil Chanine

Ali Khalil Chanine

Alina Kenstavičiūtė

Alina Kenstavičiūtė

Andrius Vaitiekus

Andrius Vaitiekus

Daina Šimulynienė

Daina Šimulynienė

Daiva Radzišauskienė

Daiva Radzišauskienė

Dalia Giedraitienė

Dalia Giedraitienė

Danutė Krylovienė

Danutė Krylovienė

Diana Vižinytė

Diana Vižinytė

Dovilė Ražanskaitė – Virbickienė

Dovilė Ražanskaitė – Virbickienė

Dovilė Stravinskienė

Dovilė Stravinskienė

Eglė Zinkevičienė

Eglė Zinkevičienė

Emilija Pečiulytė

Emilija Pečiulytė

Erika Pavlovskaja

Erika Pavlovskaja

Giedrė Jančienė

Giedrė Jančienė

Gintaras Pikūnas

Gintaras Pikūnas

Gytė Pakulaitė – Kazlienė

Gytė Pakulaitė – Kazlienė

Ieva Auglytė

Ieva Auglytė

Jelena Kostickaja

Jelena Kostickaja

Jokūbas Fišas

Jokūbas Fišas

Jolanta Vokietienė

Jolanta Vokietienė

Jolita Pakalnienė

Jolita Pakalnienė

Jūratė Šaduikienė

Jūratė Šaduikienė

Kristijonas Jakūbonis

Kristijonas Jakūbonis

Kristina Lebedevaitė

Kristina Lebedevaitė

Kristina Lebedevaitė

Kristina Lebedevaitė

Laima Saltanavičienė

Laima Saltanavičienė

Laimutė Trociukienė

Laimutė Trociukienė

Larisa Zajac

Larisa Zajac

Laurynas Matūzonis

Laurynas Matūzonis

Marius Goberis

Marius Goberis

Martynas Pocius

Martynas Pocius

Natalija Karakulova

Natalija Karakulova

Nerijus Golubovas

Nerijus Golubovas

Rasa Abelytė

Rasa Abelytė

Rasa Šilobritienė

Rasa Šilobritienė

Roberta Urbonavičienė

Roberta Urbonavičienė

Rūta Kavaliauskaitė

Rūta Kavaliauskaitė

Rūta Petrauskė

Rūta Petrauskė

Saulius Vaidelis

Saulius Vaidelis

Tomas Biržietis

Tomas Biržietis

Vaida Sipavičienė

Vaida Sipavičienė

Valda Aleksiūnienė

Valda Aleksiūnienė

Vilma Šipailienė

Vilma Šipailienė

Violeta Bašinskienė

Violeta Bašinskienė

Vytautas Bilius

Vytautas Bilius

Židrūnas Janušauskas

Židrūnas Janušauskas

Zita Tamašauskaitė

Zita Tamašauskaitė