Endemik 9 Paslaugos 9 Tyrimų programos 9 Padidėjusio jautrumo maistui ImuPro tyrimų programos

Padidėjusio jautrumo maistui ImuPro tyrimų programos

Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama, kad tai – alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią ištirti specifinius IgG antikūnus, kurie parodo padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, bet nėra jiems alergiškas.

Organizmo reakcija į maisto produktus yra labai dažnas reiškinys. Manoma, kad kas antras žmogus turi šią problemą, tačiau dažniausiai apie tai nesusimąsto. Apsunkimą po valgio, virškinimo sutrikimus aiškina persivalgymu, galvos skausmą ar net migreną slopina vaistais, odos ligas šalina tepalais, o su nuolatiniu nuovargiu ir nutukimu tiesiog susitaiko. Žmonės šių problemų nesusieja su vartojamu maistu todėl, kad sveikatos sutrikimai pajaučiami ne iš karto. Jie gali būti jaučiami praėjus 72 valandoms po suvartoto netinkamo jiems produkto. Tada kankina arba virškinimo sutrikimai, arba skrandžio ir žarnyno problemos, arba galvos skausmai, migrena, arba odos ligos, arba bendras nuovargis ir silpnumas, arba nemažėja svoris ir pan.

ImuPro tyrimu iš kraujo ištiriama organizmo reakcija į maisto produktus, kurių nevartojant galima atsikratyti nuolat varginančių sveikatos, odos, virškinimo, viršsvorio problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę.

Nevartojant produktų su padidėjusiomis reakcijomis, vos per kelias savaites jaučiami teigiami sveikatos pokyčiai.

IMUPRO NETIRIA IGE SUKELTOS MAISTO ALERGIJOS!

Kas yra ImuPro?

ImuPro tyrimas yra gerai žinomas vokiečių produktas ir vienas iš rinkos lyderių pasaulyje. ImuPro tyrimas ištiria IgG antikūnų kiekį kraujyje, konkretiems maisto produktams. Šis tyrimas dar vadinamas “maisto netoleravimu tyrimu”. Vokietijoje tyrimas atliekamas nuo 2000 metų. Daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje sėkmingai atlieka šį tyrimą. Vokietijoje atliekama apie 6000 tyrimų per mėnesį. 1996 m. R-Biopharm kokybės valdymo sistema buvo sertifikuota pagal tarptautinį standartą ISO 9001. 2003 metais bendrovė gavo ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatą. R-Biopharm turi ilgametę patirtį alergijos (I ir III tipo) ir kitose srityse. Siūlo įvairius tyrimus IgE ir IgG nustatymui iš žmogaus serumo bei kapiliarinio kraujo. Visi bandymai įteisinti ir pažymėti CE ženklu. Dėl to reagentai ir plokštelės atitinka aukščiausius kokybės standartus. Kasmet atliekami tarp laboratoriniai tyrimai, siekiant užtikrinti nuoseklumą ir kokybę.

ImuPro tyrimu – imunofermentinės (IFA) analizės metu nustatomi specifinių IgG antikūnų kiekis, konkretiems maisto produktams. Tyrimas atliekamas ELISA metodu.

ImuPro tyrimas atliekamas RIDASCREEN Spec. IgG Foodscreen reagentais, kurie vieninteliai pasaulyje kalibruoti pagal Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO TPG 67/86 for human IgG) rekomendacijas.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką. Tyrimo rezultatams tai įtakos neturės.

Po ImuPro tyrimo atlikimo dėl detalių išvadų paaiškinimo tikslinga gydytojo diatologo konsultacija.

ImuPro galima atlikti vaikams nuo 2 metų amžiaus.

Jaunesniems vaikams tyrimo atlikimas nėra tikslingas, nes IgG1, IgG2, IgG3 antikūnai į vaikučio organizmą patenka per placentą (nėštumo metu) ir per motinos pieną (maitinant mamos pienu). Šie antikūnai išlieka vaiko organizme apie 2 metus. Jei kūdikis maitinamas mamos pienu iki 1 metų, tuomet vaiko organizme antikūnai išlieka iki 3 metų, todėl tikslinga tyrimą atlikti mamai. Jei kūdikis nebuvo maitinamas mamos pienu, o gavo tik mišinukus, tuomet IgG antikūnai vaiko organizme išlieka iki 2 metų amžiaus (alergologas-imunologas A.Popovich).

ImuPro tyrimą atlieka viena pažangiausių ir patikimiausių medicinos laboratorijų Lietuvoje UAB „Medicina practica“ laboratorija. Galutiniai duomenys gaunami iki 10 darbo dienų (kartais ir greičiau).

Galima rinktis atlikti iš 3-jų palečių:

ImuPro Screen tyrimo metu ištiriama 22 maisto produktai;

ImuPro Basic tyrimo metu ištiriama 90 maisto produktų, prie tyrimo pridedamos individualios rekomendacijos bei po tyrimo, pageidaujant pacientui, suteikiama galimybė pasikonsultuoti su gydytoju dietologu. Konsultacijas teikia „Medicina Practica“.

ImuPro Complete tyrimo metu ištiriama 270 maisto produktų, prie tyrimo pridedama individualios rekomendacijos bei individualiai sudarytas receptų sąrašas (anglų arba rusų kalba). Po tyrimo pacientui suteikiama nemokama galimybė pasikonsultuoti su gydytoja dietologu. Konsultacijas teikia „Medicina Practica“.