Skiepai nuo gripo

19 Lap 2018 Naujienos

Rinkoje esant keturvalentės vakcinos trūkumui, rekomenduojame skiepytis trivalente vakcina. Keturvalentė vakcina nuo gripo suteikia platesnę apsaugą, tačiau esant vakcinos trūkūmui, tikrai verta skiepytis trivalente vakcina, kuri taip pat yra veiksminga ir nėra bloga. Abi gripo vakcinos yra kokybiškos, saugios ir atitinka nustatytus tarptautinius reikalavimus, tad žmonėms nereikėtų nerimauti. Visos sezoninio gripo vakcinos gaminamos pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomenduojamą antigeninę sudėtį kiekvieniems metams, jų efektyvumas ir saugumas yra patvirtintas registracijos procedūrų metu, taigi, visos vakcinos yra efektyvios.

  • PSO duomenimis skiepijimas yra efektyviausia priemonė nuo gripo ir jo sukeliamų pasekmių. Pasiskiepykite ir išvenkite šios klastingos ligos dažnai sukeliamų komplikacijų, tokių kaip virusinės arba bakterinės kilmės plaučių uždegimas, sinusitas, vidurinės ausies uždegimas, sepsis. Arba retesnių, bet itin pavojingų komplikacijų – širdies raumens ar smegenų uždegimo.
  • Skiepai kainuoja mažiau nei gydymas susirgus.
  • Skiepai nuo gripo sustiprina natūralią imuninę sistemą, nes padeda atpažinti šį virusą.
  • Vakcinacijai yra naudojamos saugios ir efektyvios, kiekvienais metais atnaujinamos vakcinos, kurios sergamumą bei komplikacijų tikimybę sumažina net iki 70-90%.

Didžiausias pavojus užsikrėsti gripu būna šaltaisiais mėnesiais, nuo spalio iki kovo mėnesio. Todėl skiepytis rekomenduojama kiekvienais metais prieš prasidedant gripo sezonui.

 

Parašykite komentarą

Paieška

+