PATVIRTINTA
UAB „ENDEMIK“
2017 10 12 d. įsakymu nr. OR-17-159

UAB „ENDEMIK“ dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

 1. UAB „ENDEMIK“ Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti UAB „ENDEMIK“ teikiamomis paslaugomis. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaitant už palaugas.
 2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga, Dovanų kupono galiojimo metu. Plačiau apie UAB „ENDEMIK“ klinikos teikiamas paslaugas (gydytojų konsultacijas, diagnostinius tyrimus, skiepijimo paslaugas ir kt.), kurioms galima įsigyti Dovanų kuponą, žiūrėkite www.endemik.lt.
 3. Dovanų kuponą galima įsigyti šiais būdais:
  3.1. Atvykti į bet kurią UAB „ENDEMIK“ kliniką (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje) ir registratūroje už jį sumokėti. Tokiu atveju Dovanų kuponą atsiimsite iš karto.
  3.2. Dovanų kuponą įsigyti internetinėje svetainėje www.endemik.lt. Apmokėjimas už Dovanų kuponą atliekamas per mūsų mokėjimo partnerių Paysera.lt apmokėjimo sistemą, kuri yra patikima ir atsako už saugų duomenų pateikimą bei vartotojų apsaugą. Gavus apmokėjimo patvirtinimą, Dovanų kuponas bus išsiųstas Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.
 4. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas, nurodytas Dovanų kupone, bet kurioje UAB „ENDEMIK“ klinikoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje.
 5. Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo pirkimo datos, jeigu Dovanų kupone nėra nurodyta kitaip.
 6. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
 7. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiąjam asmeniui.
 8. Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.
 9. Jei paslaugos kaina yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima primokėti. Jei paslaugos kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas.
 10. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.