Detalūs tyrimo aprašymai
 
Automatizuotas hematologinis (kraujo) tyrimas (BTK)
Tai – pradinis tyrimas, skirtas sveikatos būklei įvertinti. Šio tyrimo parametrai padeda diagnozuoti įvairias ligas.
Vitaminas D bendras
Tai – vitaminas, atsakingas už kalcio ir fosforo įsisavinimą plonajame žarnyne. Kai trūksta vitamino D, sutrinka kaulų formavimasis, vyksta kaulų degeneracija. Šis vitaminas labai svarbus ir imuninei organizmo sistemai.
Feritinas
Feritinas rodo geležies atsargų kiekį organizme. Šis tyrimas greičiau parodo geležies trūkumą organizme negu pačios geležies koncentracijos tyrimas.
Kortizolis – Šis hormonas gaminamas antinksčių žievėje ir yra atsakingas už medžiagų apykaitą organizme. Šio hormono daugėja patiriant fizinę ar emocinę įtampą. Šio hormono koncentracija stipriai kinta dienos metu ir didžiausia aptinkama ryte.
Kalis – Tai – elektrolitas, kurio didžiausia dalis yra saugoma ląstelių viduje. Organizmas yra labai jautrus kalio koncentracijos pokyčiams. Jis yra labai svarbus nervinio impulso perdavimui nerviniame ir raumeniniame audiniuose, ypač širdyje.
Natris – Stabilų natrio kiekį organizme palaiko inkstai bei grupė hormonų. Taip pat šis elementas yra svarbus nervų ir raumenų veiklai palaikyti bei bendrai organizmo būklei vertinti.
Tireotropinis hormonas (TTH)
Laisvas tiroksinas (FT4) – Tai – skydliaukės sintetinamas hormonas, kuris labai svarbus medžiagų apykaitai.
Laisvas trijodtironinas (FT3)
Gliukozė
Lipidograma
Vitaminas B12
DHEA-SO4 (dehidroepiandrosterono sulfatas)
KAINA: 199,00 EUR

 

Į programos kainą įskaičiuotas gydytojo komentaras kuris yra pateikiamas per 5 d.d. nuo tyrimo programos atsakymų gavimo (jei pacientas pageidauja). Jos pateikiamos atliktus tik išsamią tyrimų programą.

Tyrimų programos atlikimui yra būtina išankstinė registracija 8 700 55223.