Endemik 9 Paslaugos 9 Tyrimų programos 9 Skydliaukės ištyrimo programa

Skydliaukės ištyrimo programa

Skydliaukė – labai reikšminga, jos hormonai reguliuoja visą žmogaus medžiagų apykaitą organizme. Jeigu skydliaukės funkcija yra sutrikusi, padidėja cholesterolio kiekis organizme, pakyla arterinis kraujo spaudimas, atsiranda širdies ritmo sutrikimų, koronarinės širdies ligos simptomų, vystosi osteoporozė, gali kilti pavojus netgi gyvybei.

Jeigu jums:

  • sunku susikaupti;
  • kankina nuovargis;
  • sulėtėjęs mąstymas ar pasireiškia galvos skausmai;
  • susilaiko skysčiai;
  • būdingi veido patinimai; 
  • sausėja ir lūžinėja nagai;
  • kankina sąnarių skausmai;
  • sutrinka menstruacijos;
  • turite pastojimo problemų. 

Visi šie požymiai gali pasireikšti dėl skydliaukės funkcijos sutrikimų. Nebūtinai turi pasireikšti visi požymiai, pakanka vos kelių. Dauguma skydliaukės ligos simptomų yra neryškūs, tad labai svarbu atkreipti dėmesį į ligos požymius ir laiku pasitikrinti.

pgr tyrimas
Detalūs tyrimo aprašymai
  Standartinė Išsami
Tirotropinas (TTH, TSH)
Tai – vienas svarbiausių skydliaukės funkcijos rodiklių. Šis hormonas gaminamas smegenyse ir yra atsakingas už skydliaukės veiklos skatinimą.

 

+

 

+

Laisvas tiroksinas (FT4)
Tai – skydliaukės sintetinamas hormonas, kuris labai svarbus medžiagų apykaitai.

 

+

 

+

Laisvas trijodtironinas (FT3)
Tai – vienas iš skydliaukės sintetinamų hormonų. Šis hormonas daugiausia susidaro iš laisvojo tiroksino, šiam jau iškeliavus iš skydliaukės.

 

+

 

+

Skydliaukės mikrosominiai antikūnai (ATPO)
Antikūnų kiekis, susidaręs prieš skydliaukės audinį. Šis rodiklis skirtas autoimuninėms skydliaukės ligoms diagnozuoti ir sekti. Tyrimas padeda aptikti hipotirozę.

 

+

 

+

Tiroglobulinas tai baltymas,
kurį gamina skydliaukė
 

 

+

Selenas (Se)
Sunkusis metalas
 

 

+

Cinkas
Cinkas yra būtinas organizmo augimui, lytiniam brendimui ir imuninei sistemai veikti. Sumažėjusi cinko koncentracija kraujyje gali įspėti apie žarnyno, kepenų ar kitas ligas. Cinko perteklius kraujyje dažniausiai atsiranda dėl nesaikingo jo vartojimo.
 

 

+

KAINA: 39,00 EUR 119,00 EUR

Nuotolinė gydytojo konsultacija arba raštiškos išvados bei rekomendacijos per 15 darbo dienų (jei pacientas pageidauja). Jos pateikiamos atliktus tik išsamią (MAXI) tyrimų programą.