Endemik 9 Paslaugos 9 Tyrimų programos 9 Nuovargio tyrimų programa

Nuovargio tyrimų programa

Prastai jaučiatės? Kankina išsekimas? Sulėtėjęs mąstymas? Nerimo kelia galvos skausmai? Veido patinimas? Pastebėjote skysčių susilaikymą? Sausėja oda? Skauda sąnarius? 

Jei nors į keletą šių klausimų atsakėte teigiamai, šie požymiai gali būti nuolatinio nuovargio padariniai. Tai yra ženklas, kad derėtų labiau pasirūpinti savimi.

Nuovargis gali turėti neigiamų pasekmių žmogaus gyvenimo kokybei. Pašalinus nuolatinio išsekimo problemą, geriau įsimenama informacija, padidėja darbo efektyvumas, pagerėja atmintis, lengviau priimami sprendimai, netgi pastebėta, kad ilgainiui padidėja asmeninės pajamos. Taip pat išsprendus nuolatinio nuovargio problemą sutrumpėja organizmo atsistatymo po darbų laikotarpis, todėl laisvalaikį norisi leisti aktyviau ir sveikiau.

Tyrimų programos kaina: 89,00 eur

pgr tyrimas
Nuovargio tyrimų programą sudaro:
BKT Bendras kraujo tyrimas TTH Tireotropinis hormonas
CRB C reaktyvus baltymas FT4 Laisvas tiroksinas
GLU Gliukozė Vitaminas B12
Fe Geležis Vitaminas D
Feritinas Kortizolis
Šeimos gydytojo raštikos išvados ir rekomendacijos per 10 d.d.
KAINA: 89,00 EUR.
Detalūs tyrimo aprašymai

Bendras kraujo tyrimas (BKT)

Tireotropinis hormonas (TTH)
Tai – vienas svarbiausių skydliaukės funkcijos rodiklių. Šis hormonas gaminamas smegenyse ir yra atsakingas už skydliaukės veiklos skatinimą. 

C reaktyvus baltymas (CRB)
Tai yra vienas geriausių uždegimo rodiklių. Šis baltymas gaminamas kepenyse ir organizme ima aktyviai veikti prasidėjus uždegiminei reakcijai.

Laisvas tiroksinas (FT4)
Tai – skydliaukės sintetinamas hormonas. Jis yra labai svarbus medžiagų apykaitai. 

Gliukozė (GLU)
Tai – kraujyje esantis cukrus, kuris į kraują patenka iš suvirškintų ir įsisavintų maisto medžiagų arba išskiriamas iš organizmo medžiagų atsargų. Esant padidėjusiam gliukozės kiekiui kraujyje, galima įtarti cukrinį diabetą.

Vitaminas B12 
Šis vitaminas yra labai svarbus sklandžiai nervų sistemos veiklai bei geležies įsisavinimui organizme. Esant vitamino B12 trūkumui vystosi ne tik nervų sistemos ligos, bet ir mažakraujystė.

Feritinas 
Rodo geležies atsargų kiekį organizme. Šis tyrimas greičiau parodo geležies trūkumą organizme negu pačios geležies koncentracijos tyrimas.

Kortizolis 
Šis hormonas gaminamas antinksčių žievėje ir yra atsakingas už medžiagų apykaitą organizme. Šio hormono daugėja patiriant fizinę ar emocinę įtampą. Šio hormono koncentracija stipriai kinta dienos metu ir didžiausia aptinkama ryte.

 

Šeimos gydytojo raštiškos išvados ir rekomendacijos per 10 darbo dienų.