Endemik 9 Paslaugos 9 Tyrimų programos 9 Gimdos kaklelio priešvėžinė ištyrimo programa

Gimdos kaklelio priešvėžinė ištyrimo programa

Vėžiniai susirgimai kasmet nusineša daugybę gyvybių ir tik ankstyva diagnostika suteikia galimybę taikyti efektyvų gydymą. Gimdos kaklelio vėžio tyrimai yra itin rekomenduojami visoms moterims, nes tai vienintelis būdas anksti nustatyti pakitimus. Reguliarus patikrinimas gali dovanoti gyvybę, nes ikivėžiniai pakitimai gimdos kaklelyje yra sėkmingai gydomi, ląstelės netampa vėžinėmis ir neišplinta organizme. Taigi, galima sakyti, kad gimdos kaklelio vėžys yra išgydomas tik reguliariai tikrinantis ir laiku pastebėjus pakitimus.

Kas yra gimdos kaklelio vėžys?

Gimdos kaklelio vėžys formuojasi pradėjus nekontroliuojamai daugintis pakitusioms ląstelėms. Jos taip pat gali išplisti į aplinkinius audinius ir organus. Ląstelės gimdos kaklelio gleivinėje pirmiausiai tampa atipinės – jos dar nėra vėžinės ir gali išnykti savaime arba vystytis toliau. Kartais toks procesas užtrunka net iki 20 metų, tada susergama vėžiu.

Dėl specifinės gimdos kaklelio vėžio eigos, labai svarbu laiku užkirsti kelią ligai. Geriausia prevencija yra reguliariai atliekami gimdos kaklelio vėžio tyrimai, kurie leidžia anksti diagnozuoti ląstelių pakitimus. Ikivėžiniai pakitimai yra sėkmingai gydomi užkertant kelią išsivystyti vėžiui.

Kaip gydomas gimdos kaklelio vėžys?

Kartais pakitusios ląstelės gimdos kaklelyje išnyksta savaime, tačiau jei citopatologinio makšties ir gimdos kaklelio tepinėlio (PAP) tyrimo metu gali būti nustatomi pakitimai. Tai pirmasis tyrimas, kurio rezultatams patikslinti gydytojai gali skirti papildomus tyrimus. Jei nustatomi ryškūs pakitimai, taikomas gydymas – tokias pakitusias ikivėžines ląsteles reikia kuo skubiau pašalinti.

pgr tyrimas
Detalūs tyrimo aprašymai
Akušerio ginekologo konsultacija
Tepinėlio paėmimas
Skystų terpių gimdos kaklelio citologinis tyrimas (su terpe)
ŽPV 16,18 genotipų nustatymas su aukštos rizikos genotipų atranka
KAINA: 169,00 EUR

Į programos kainą įskaičiuotas gydytojo komentaras kuris yra pateikiamas per 5 d.d. nuo tyrimo programos atsakymų gavimo (jei pacientas pageidauja). Jos pateikiamos atliktus tik išsamią tyrimų programą.

Tyrimų programos atlikimui yra būtina išankstinė registracija 8 700 55223.