Antsvoris ir nutukimas sudaro vieną iš rimčiausių XXI amžiaus iššūkių visuomenės sveikatai. Antsvorio priežasčių gali būti labai daug: mažas fizinis aktyvumas, padidėjęs didelio kaloringumo maisto ir gėrimų vartojimas bei netinkami mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai. Nutukimas gali lemti daugelio ligų vystymąsį, paspartinti senėjimo procesus, sukelti psichologinį stresą, mažinti norą užsiimti fizine veikla.
Pradėjus staigiai didėti kūno masei, atsiradus nuolatiniam nuovargiui, prakaitavimui, dusuliui, padidėjus kraujo spaudimui, reikėtų atlikti kraujo tyrimus, kurie padėtų rasti šių simptomų priežastis

pgr tyrimas

Galite įsigyti:

Detalūs tyrimo aprašymai
 
Automatizuotas hematoloinis (kraujo) tyrimas (BKT) – Tai – pradinis tyrimas, skirtas sveikatos būklei įvertinti. Šio tyrimo parametrai padeda diagnozuoti įvairias ligas.
Tiroksinas (T4) – Tai – skydliaukės sintetinamas hormonas. Jis yra labai svarbus medžiagų apykaitai.
Gliukozė (GLU) – Tai – kraujyje esantis cukrus, kuris į kraują patenka iš suvirškintų ir įsisavintų maisto medžiagų arba išskiriamas iš organizmo medžiagų atsargų. Esant padidėjusiam gliukozės kiekiui kraujyje, galima įtarti cukrinį diabetą.
Glikozilintas hemoglobinas (HbA1c) – Tai – tyrimas, atspindintis gliukozės vidutinę koncentraciją kraujyje per paskutines 4–6 savaites. Esant jo padidėjimui daroma išvada, kad gliukozė yra nuolat padidėjusi.
Insulinas – Tai kasoje gaminamas hormonas, kuris mažina gliukozės kiekį kraujyje. Sumažėjus šio hormono išskyrimui, diagnozuojamas cukrinis diabetas.
Alaninaminotransferazė (GPT, ALT) – Tai yra jautriausias kepenų pažeidimo rodiklis, kuris ima didėti dar nesant kepenų ląstelių žūties.
Aspartataminotransferazė (GOT, AST) – Tai yra tiksliausiai kepenų ląstelių žūtį atspindintis žymuo. Padidėja esant įvairios kilmės kepenų pažeidimui. AST ima didėti kiek vėliau nei ALT.
Šlapimo rūgštis – Tai maisto medžiagų apykaitos produktas, gaminamas kepenyse. Šis parametras naudojamas norint įvertinti inkstų veiklą, įtariant reumatines ir širdies ligas.
Vitaminas D – Tai – vitaminas, atsakingas už kalcio ir fosforo įsisavinimą plonajame žarnyne, todėl trūkstant vitamino D sutrinka kaulų formavimasis, vyksta kaulų degeneracija. Šis vitaminas labai svarbus ir imuninei organizmo sistemai.
MTL-cholesterolis (CHOL) – Tai – rodiklis, kurio padidėjimas siejamas su didele aterosklerozės rizika.
Trigliceridai 
Tireotropinis hormonas (TTH, TSH)
Nuotolinė šeimos gydytojo konsultacija
KAINA: 109,00 EUR

Į programos kainą įskaičiuotas gydytojo komentaras kuris yra pateikiamas per 5 d.d. nuo tyrimo programos atsakymų gavimo (jei pacientas pageidauja).

Tyrimų programos atlikimui yra būtina išankstinė registracija 8 700 55223.