Palinkėk draugams linksmų švenčių ir laimėk bilietus į kiną!

Atvykę į mūsų klinikas Vilniuje, Kaune (Savanorių pr. 109), Šiauliuose ir Alytuje fotografuokitės su linksmąja šiaurine meška. Kelkite nuotraukas, dalinkitės šiuo pranešimu ir žymėkite draugą, kurį sveikinate su Šventom Kalėdom.

Burtų keliu išrinktus 2 laimėtojus skelbsime gruodžio 21 d. ENDEMIK facebook paskyroje. Pakvietimus į kiną galėsite panaudoti artimiausiame mieste esančiame Forum Cinemas kino teatre.

 

 

  1. Dalyvauti Konkurse gali tik pilnamečiai asmenys. Konkurso organizatorius, prieš įteikdamas prizus, įsitikina, ar laimėtojai yra pilnamečiai. Todėl paprašius laimėtojas turi pateikti savo tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  2. Konkurso prizas į grynuosius pinigus nekeičiamas ir neperduodamas tretiesiems asmenims.
  3. Jei dalyvių pateiktose nuotraukose matosi kiti asmenys, dalyvis privalo turėti šių asmenų sutikimus dėl nuotraukos dalyvavimo Konkurse.
  4. Jei įraše matomi nepilnamečiai vaikai, dalyvis privalo turėti vaikų tėvų ar globėjų sutikimus.
  5. Konkurso organizatorius pasilieka teisę be išankstinio Konkurso dalyvio įspėjimo pašalinti iš Konkurso temos neatitinkantį, įžeidų, trečiųjų asmenų teises, viešąją tvarką ir/ar teisės aktų reikalavimus pažeidžiantį turinį.
  6. Konkurso organizatoriaus priimtas sprendimas dėl laimėtojų paskelbimo yra neginčijamas ir jokių pretenzijų Konkurso organizatorius dėl to nepriima.
  7. Dalyvaudamas Konkurse, dalyvis sutinka, kad Konkurso organizatorius savo facebook paskyroje, paskelbtų prizo laimėtojo, vardą ir pavardę, kuriuo prisijungęs jis dalyvavo konkurse.
  8. Konkurso laimėtojas su organizatoriumi susisiekia facebook žinute. Jei per 5 darbo dienas nuo rezultatų paskelbimo datos laimėtojas nesusisiekia su Konkurso organizatoriumi dėl prizo atsiėmimo, prizas lieka Konkurso organizatoriui ir laimėtojo nebegali būti vėliau pareikalautas perduoti, pakeisti ar kitaip kompensuoti.

 

Visus dalyvaujančius kviečiame susipažinti su informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://endemik.lt/informacija-pacientui-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

Parašykite komentarą

Paieška

+