Kviečiame prisirašyti prie mūsų klinikos Vilniuje, kur Jūsų laukia:

  • Moderni ir jauki Medicinos klinika, skirta visai šeimai.
  • Ypatingas dėmesys mažiesiems pacientams.
  • Išsami sveikatos ištyrimo programa pirmojo vizito metu.
  • Profesionali ir greita diagnostika, naudojant naują pažangią įrangą.
  • Konsultacijų klinikoje dirbantys reikalingiausi gydytojai specialistai (pediatras, ginekologas, urologas, neurologas, infektologas ir kiti).
  • Patogus darbo laikas, įskaitant priėmimą šeštadieniais pas budintį šeimos gydytoją.
  • Klientams prie pat klinikos įrengta nemokama parkavimo aikštelė.

Norint prisirašyti prie mūsų klinikoje dirbančių šeimos gydytojų, registratūroje užpildykite prašymą bei pateikite šiuos dokumentus:

  • Suaugusiems: asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą ar asmens tapatybės kortelę).
  • Vaikams: gimimo liudijimą.

Paspaudę nuorodą galite sužinoti, ar esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu ir ar galite naudotis nemokamomis šeimos gydytojo paslaugomis.

Mūsų Vilniaus klinika bendradarbiauja su Vilniaus teritorine ligonių kasa. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems ir klinikoje prisirašiusiems pacientams teikiamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos, kurios yra apmokamos (PSDF) biudžeto lėšomis. Šių paslaugų sąrašą galite rasti čia.

Į savo pasirinktą gydytoją kreipsitės visais sveikatos sutrikimų atvejais. Esant poreikiui, Jus gydantis gydytojas nukreips pas kitus gydytojus specialistus, jo siuntimas suteiks galimybę per 30 dienų užsiregistruoti ir gauti nemokamą konsultaciją bet kurioje Lietuvos gydymo įstaigoje, pasirašiusioje sutartį su TLK dėl konkrečių paslaugų.

Paslaugos pacientui pradedamos teikti prisirašymo dieną, tačiau mes rekomenduojame pirmajam vizitui registruotis po savaitės, kad spėtume tinkamai pasiruošti jūsų vizitui – iš ankstesnės Jūsų gydymo įstaigos gautume Jūsų ligos istoriją, gydytojas spėtų susipažinti su ja ir jau pirmojo vizito metu galėtų pateikti rekomendacijas gydymui ar ligų profilaktikai.

Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583 „Dėl gyventojų prisirašymo prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų tvarkos“, asmuo (globėjas) už prisirašymo dokumentų tvarkymą įstaigai, kurioje jis prisirašo, moka 0,29 euro mokestį. Pasirinkęs kitą PASPĮ anksčiau nei po šešių mėnesių, už prisirašymo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą asmuo (globėjas) pasirinktai įstaigai moka 2,90 euro mokestį. Ši nuostata netaikoma Lietuvos Respublikos bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų moksleiviams bei aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų dieninių skyrių studentams, studijų laikotarpiu anksčiau nei po šešių mėnesių pasirenkantiems kitą PASPĮ, – jie moka 0,29 euro mokestį.